smaakmakers Naert en Nageeye over hun imponerende marathon in Rotterdam

Een marathon blijft onvoorspelbaar maar Koen Naert en Abdi Nageeye lieten vandaag zien dat ze hun lichaam en de afstand kennen. Ze liepen met lef waarbij Abdi Nageeye zelfs het overgrote deel van de race in de kopgroep liep. Het harde werken werd beloond. Beide atleten verpulverden in Rotterdam hun persoonlijk record.

Abdi Nageeye kwam over de streep als vierde in een tijd van 2u06.17, een verbetering van zijn eigen nationale record met twee minuten. Ook Naert was twee minuten sneller dan ooit. De regerend Europees kampioen noteerde een tijd van 2u07.39.

Na afloop was er de persconferentie waar de beide marathonlopers hun verhaal deden.

Like this article? Share it!

Misschien vind je deze ook interessant?

Geef jouw feedback en maak kans op een cadeaubon ter waarde van €100

Jouw feedback is ontzettend waardevol en daarom vragen we je onderstaande hardloopsurvey in te vullen.
Het invullen kost ongeveer 5 minuten van je tijd. Als dank maak je kans op een cadeaubon ter waarde van €100 van Bol.com.